خوراک دام دانه داران توس واحد برتر در زمینه رعایت حقوق مصرف کننده

کارخانه خوراک دام دانه داران توس به عنوان واحد تولیدی نمونه در زمینه رعایت حقوق مصرف کننده در سال 1394 شناخته شد برگزاری دومین همایش استانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان اردیبهشت ماه 94

1394/03/07

در تاریخ 31 اردیبهشت  1394 دومین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان به همت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و استاندار خراسان رضوی برگزار و از تولیدکنندگان برتر استانی قدردانی بعمل آمد و مؤفق به دریافت لوح افتخار گردیدند و از 21 واحد تولیدی برتر این استان در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان تقدیر شد. 

کارخانه خوراک دام و طیور دانه داران توس بعنوان یکی از واحدهای تولیدی برتر این استان در زمینه رعایت حقوق مصرف کننده برگزیده شد . این افتخار بزرگ را به تمامی پرسنل و اعضای شورای توسعه و برنامه ریزی کارخانه دانه داران توس تبریک می گوئیم . 

 

 در ادامه :

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی: حمایت از حقوق مصرف کننده، میثاق مشترک تولید کننده، مردم و دولت است

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، راضیه علیرضایی، در دومین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان استان خراسان رضوی، اظهارداشت: مهندسی فرایندهای توزیع، یکی از اساسی‌ترین حقوق مصرف‌کنندگان است تا مصرف کننده اطمینان داشته باشد با کمترین فاصله از تولید، می تواند به کالا دست پیدا کند.
وی با تاکید بر اینکه مصرف کننده باید اطمینان داشته باشد با کمترین فاصله از تولید، کالا را دریافت می‌کند.، افزود: با همکاری معاون برنامه‌ریزی و معاون زیارت استانداری برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته تا در چند فصل مانند دهه آخر صفر، ابتدای نوروز و … با برگزاری نمایشگاه‌های عرضه کالا، فاصله توزیع و مصرف کالا را کاهش دهیم.
وی با بیان اینکه فاصله مناسب قیمت خرید با قیمت تمام شده تولید، یکی از مصادیق حقوق مصرف کنندگان است، گفت: طی سال گذشته، تلاش ما معطوف به ارائه برنامه ای برای کاهش هزینه توزیع بوده است.

لازم به ذکر است دومین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان به همت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با حضور رییس سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و استاندار خراسان رضوی برگزار و  از 21 واحد تولیدی برتر این استان در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان تقدیر شد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در کنار یکدیگر باشند

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، سید محمود نوابی، در دومین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان استان خراسان رضوی، اظهارداشت: عملکرد همه بنگاه های اقتصادی متقاضی این گواهینامه کاملا هوشمندانه و دارای ارزش ویژه است چرا که این واحدها خود را در معرض ممیزی و آزمون هیات های داوری و مردم قرار می دهند.
وی با اشاره به اینکه  اغلب کالاهای داخل بازار، قاچاق هستند، گفت: این امر ضربه زیادی به تولید داخلی وارد کرده و فرهنگ مصرف را در بین مردم تغییر می‌دهد
نوابی با بیان اینکه باید شرایطی به وجود آید تا خریدار ، خود را ناچار به خرید یک محصول نداند، افزود:  تمامی تولیدکنندگان ، خود به نوعی مصرف‌کننده هستند و تعارضی بین حمایت‌ از حقوق مصرف‌کننده و تولیدکنندگان نیست
وی با اشاره به برخی چالش ها و آسیب های متوجه به حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان، خاطر نشان کرد: در بخش بیمه، در حوزه بانک ها و در برخی حوزه های اجتماعی بایدهایی وجود دارد که لازم است در راستای صیانت از حقوق شهروندان و به دور از شعارزدگی به سمت ایفاء حقوق به حقه ایشان حرکت نماییم.
وی اظهارداشت: حق الناس مقدم بر حق ا... است و در جامعه اسلامی ، این فرهنگ که همان رعایت حقوق مصرف کنندگان است باید نهادینه شود.

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: ضرورت نهادینه کردن مصرف کالاهای داخلی

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان، در دومین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان استان خراسان رضوی، اظهارداشت: در بین تولیدکنندگان باید رقابتی به منظور توجه به کیفیت صورت پذیرد و از تولیدکنندگانی که رضایت مصرف‌کنندگان را فراهم آورده‌اند تقدیر شود.
وی با اشاره به توفیقات استان در بخش تولید در سال 93، تصریح کرد: امید است با تداوم این توفیقات، بخش خصوصی که 95 درصد تولید خراسان‌رضوی را برعهده دارد بتواند رضایت و حقوق مصرف‌کنندگان را فراهم آورد.
وی با تاکید بر شناسایی نیازهای مصرف کنندگان و تلاش برای تولیدکالاهایی با کیفیت، افزود:  احصاء واقعی نیازهای شهروندان و تکیه بر تولیدات داخلی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
رشیدیان با بیان اینکه در شرایط کنونی، کشور نیازمند ارتقای جایگاه برند و تولیدات ایرانی است، گفت: کیفیت تولیدات ایرانی باید افزایش یابد و تولید کالاهای باکیفیت ، اصلی ترین راهکار حمایت از تولید داخلی است.
وی  از تلاش صنعتگران، تولیدکنندگان و کارآفرینان بخش خصوصی استان در سال گذشته و رعایت حقوق مصرف کنندگان توسط واحدهای برتر تقدیر و تشکر نمود.

DaminaGroup@  

برنامه اندروید دامینا را دریافت کنید